TLAKOVÉ NÁDOBY

TLAKOVÉ NÁDOBY

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou tlakových nádob určených hlavne na umiestnenie v regulačných staniciach zemného plynu v zmysle STN EN 12 186 ( STN 38 6417). Jedná sa filtre zemného plynu a teplovodné výmenníky certifikované a vyrábané podľa PED 97/23/ES modul B1+F (NV 576/2002 Z.z.)


FILTRE PLYNOVÉ
Filter je určený pre odlučovanie tuhých mechanických nečistôt z pretekajúcej plynnej pracovnej látky zemného plynu podľa STN EN ISO 13443, propánu, butánu a propán-butánu.
Filter je určený pre regulačné stanice zemného plynu a pre regulačné, meracie a iné zariadenia. Filter splňujete chemické požiadavky na zariadenie pre filtráciu plynu podľa TPG 959 01. Konštrukcia filtra splňuje ustanovenia čl. 75, STN EN 12186. Konštrukcia, prevedenie, výroba a skúšky spĺňajú ustanovenia STN EN 13445.

Tlakove nadobyVmennk

 

TEPLOVODNÉ VYMENNÍKY
Výmenník je určený na ohrev plynu pred redukciou na nižší pretlak. Plyn prúdiaci trubkovnicou je ohrievaný teplou obehovou kvapalinou prúdiacou v medzi trubkovom priestore.
Tepelný výmenník je určený pre regulačné stanice zemného plynu a pre regulačné, meracie a iné zariadenia. Tepelný výmenník splňuje ustanovenia čl. 75, STN EN 12186. Konštrukcia, prevedenie, výroba a skúšky spĺňajú ustanovenia STN EN 13445.

Demo Information

All content and images shown on this site is for demo, presentation purposes only. This site is intended to exemplify a live website and does not make any claim of any kind to the validity of non-Shape5 content, images or posts published. Stock photography was purchased from shutterstock.com for this demo only, and is not included with this template. You may not use these images for your own use without purchase. Links will be provided for some images if you wish to purchase them from their copyright owners.

Site Shaper Available

Do you need a website up and running quickly? Then a site shaper is just what you are looking for. A Site Shaper is a quick and easy way to get your site looking just like our demo in just minutes Make an exact copy of this demo with very little effort, except stock photography. Learn More...

Upcoming Events

11.10.2012

Proin magna mi, porttitor eget loboris sit amet, bibendum id orci. Nam arius mollis.

12.15.2012

Suspendisse in ipsum ut magna pharetra aliquet non sodales velit. Proin pellenesque.

Contact Us

Aenean quis mollis augue. Mauris condimentum, erat in suscipit pretium, libero odio tempus magna, quis.Condi ipsum lorem iaculis.

555-555-1212

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.